Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Kalvárie I, nesignováno, na zadní straně označeno razítkem "Z pozůstalosti Bohuslava Reynka", tisk Daniel a Jiří Reynkovi, suchá jehla/papír, 139 x 90 mm (Šm)
22.09.2018 - 20:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Bohuslav Reynek - Návrat/Retour |
Datum: | 22.09.2018 - 20:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |